חברת דאטה פול בע"מ מציעה פתרונות מתקדמים לווידאו קונפרנס של חברת NEXVOO.

מערכות הווידאו קונפרנס של Nexvoo כוללות מצלמת אינטרנט לוועידות טלפוניות, מצלמות וברים לוועידה, ואספקת פתרונות ועידת וידאו שונים לחדרי ישיבות.

התקני ווידאו קונפרנס מסוג Nexvoo USB הם חכמים מספיק כדי לזהות ולבטל רעשים לא נעימים, ותואמים לרוב יישומי ועידת הווידאו.

יתרונות מערכות הוידאו קונפרנס

NEXVOO

למכשירי ועידת הוידאו של Nexvoo יש גם מעקב אחר רמקולים וגם מסגור אוטומטי. פונקציית מסגור אוטומטי מאפשרת לכידה מיידית של אנשים בחדר הישיבות ומזהה את מיקומם בזמן אמת, ועל בסיס זה, פונקציית המעקב אחר הדובר יכולה לזהות את הדובר בזמן אמת ולהגדיל את המסגרת ולמרכז את הדובר בתצוגה.

 

מכשיר ועידת וידאו Nexvoo All-in-One מתאים בקלות מעל או מתחת לטלוויזיה. יש להם מצלמות מובנות חכמות שמתקרבות אוטומטית לקבוצה או יחיד המדבר בכל זמן נתון. ציוד ועידת הווידאו הכל-באחד יכול לבטל את החסרונות של מכשירי ועידה מסורתיים והנה כמה מהיתרונות שלהם: עלות נמוכה ופשוטה לשימוש, לתחזוקה ולהגדרה.

 

פתרון שיתוף פעולה וידאו USB של Nexvoo, המציע חיבור כבל אחד למצלמת הועידה ולברים, רמקול. בפועל, המשמעות היא שמכשיר הווידאו הנוח של Nexvoo תומך באופן מלא ב-BYOD – Bring Your Own Device, שבו המשתמש יכול להביא את שירות שיתוף הפעולה לפגישה חדר בכל מחשב נייד עם יציאת USB.

 

 

מכשירי ועידת ה-USB של Nexvoo קלים לשימוש ותואמים לרוב יישומי ועידת הווידאו, כגון Zoom, Microsoft Teams, Amazon Chime, Google Meet, Cisco Webex, BlueJeans, GoToMeeting ו-Tencent Meetings. ציוד שיתוף הפעולה בווידאו של Nexvoo יספק פתרון אחיד למעבר חלק בין מקומות עבודה מרוחקים והיברידיים.

מעקב אחר רמקולים ומסגור אוטומטי

 

 

 

מכשיר ועידה הכל באחד

 

 

 

פתרונות USB עבור BYOD

 

 

 

תאימות חזקה

 

 

מערכות וידאו קונפרנס

Nexvoo Related Articles