חברת דאטה פול בע"מ הינה המפיצה הרשמית והבלעדית בישראל לקו המוצרים העסקיים של אפסון בתחום ההדפסה והסריקה.
חברת אפסון מובילה את הטרנד העולמי למעבר לעולם הדפסה נקי יותר תוך שמירה על איכות הסביבה ומייצרת קו מוצרי הדפסה חדש בטכנולגיית דיו עסקית לחסכון באנרגיה ושיפור פרודוקטיביות המוצר.
בנוסף למוצרי הדפסה אפסון מובילה את השוק העולמי בסורקים איכותיים במגוון רחב של מוצרים למגוון פתרונות.
סורקי אפסון לעבודה אמינה במהירות גבוהה כוללים כחלק מהמוצר תוכנות סריקה מתקדמות ללא תוספת תשלום ומגיעים עם עד 5 שנות אחריות.

כל קו המוצרים העסקיים משווק עם אחריות ושרות בבית הלקוח וניתן להרחיבו עד ל 5 שנות אחריות לפי דרישת הלקוח.
אחריות ושרות לכל המוצרים ותמיכה בעברית ניתנים על ידי מערך השרות של אפסון ישראל.

טכנולגיית הדיו של Epson לעסקים מאפשרת ללקוחות בכל רחבי אירופה לחולל מהפך של חיסכון בעלויות ההדפסה עבור העסקים והארגונים שלהם. החלפת מדפסת לייזר במדפסת טכנולגיית דיו של Epson היא החלטה קלה ומלאה ביתרונות, שתחסוך בצריכת האנרגיה שלך, תשפר את הפרודוקטיביות שלך ותצמצם פסולת.

השג יתרון תחרותי באמצעות שימוש במדפסות טכנולגיית דיו של Epson

צמצום בצריכת האנרגיה

צמצם באופן משמעותי את עלויות האנרגיה על ידי מעבר ממדפסת לייזר למדפסת טכנולגיית דיו של Epson. מדפסות טכנולגיית דיו של Epson צורכות עד 96% פחות אנרגיה ממדפסת לייזר1.

שפר את הפרודוקטיביות

עבור ממדפסת לייזר למדפסת טכנולגיית דיו של Epson כדי לחסוך זמן ולהגביר פרודוקטיביות. מדפסת טכנולגיית דיו של Epson מהירה עד פי 3.5‏2 ומפחיתה את מספר המקרים הדורשים התערבות משתמש בעד 98% בהשוואה למדפסת לייזר.

הפחתת הפסולת

עבור ממדפסת לייזר למדפסת טכנולגיית דיו של Epson והפחת את כמות הפסולת. מדפסת טכנולגיית דיו של Epson מייצרת עד 99% פחות פסולת בהשוואה למדפסת לייזר4.

מדפסות

סורקים

לכל המוצרים

EPSON